Fotogalerie Ceník Obchodní podmínky Kontakt

Ceníky a informace

Portrét, boudoir a rande

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019.
Objednáním fotografování vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.

Na fotografování choďte vždy hezky upravení, učesaní, oholení, dámy namalované. Oblečení včetně doplňků (šperky, boty, čelenky, brýle...) též připravené - upravené, vyžehlené a na společných (rodinných) focení hezky sladěné. Jaké si vybrat oblečení do atelieru i ven v různých obdobích se inspirujte zde.

Je možné si objednat i profesionální vizáž: fotomakeup a úprava vlasů od vizážistky za 690,- (příp. 5,- / km za dopravu)

 

Portrétní fotografování

Fotografování v atelieru, venku případně v zajímavém interieru. K tomuto focení doporučuji vizážistku (u žen), hezky udělaný make-up změní celkový ráz fotografie. Hodně samozřejmě také dělá vhodné oblečení a doplňky. Snažte se vybírat rovnou kombinace oblečení + doplňky + boty (čisté podrážky v atelieru nutnost!). Oblečení by mělo dobře sednout a lichotit vaší postavě. Venku jsou lepší neutrálnější barvy, ležérní styl nebo sportovní styl (záleží na místě focení). V atelieru cokoliv, ležérní, sportovní nebo společenské. Do atelieru je nutné výraznější líčení, záblesková světla líčení tlumí.

Kolik stojí focení?

Balíček "portrét" obsahuje 10 ks vyretušovaných fotografií v elektronické podobě.
Cena: 1 000,-
Každá další fotografie nad rámec balíčku 100,-.

 

Rande

Focení zamilovaných párů je momentálně velmi populární, může probíhat jak venku, tak v atelieru či jinde. Je dobré sladit oblečení (alespoň styl). Páry fotím raději “nepřítomně”, kdy se nedívají přímo do objektivu, ale reagují jeden na druhého.
Rande je možné kombinovat s portrétním i boudoir fotografováním. Při druhém uvedeném se ale bude lišit cena na základě individuální domluvy.

Kolik stojí focení?

Balíček "rande" obsahuje 10 ks vyretušovaných fotografií v elektronické podobě.
Cena: 1 000,-
Každá další fotografie nad rámec balíčku 100,-.

 

Glamour, boudoir, akt

Tato fotografování jsou náročnější jak při samotném fotografování (pozice, svícení), tak při retuši, kdy je odhaleno hodně kůže. Naopak je méně náročné na oblečení :)
Glamour často spojujeme s portrétním fotografováním. Osoby jsou obvykle spoře oděné, ale přesto “není nic vidět”... nebo skoro nic. Záleží, co je požadavek.
Oproti tomu akty jsou komplet vysvlečené. Nefotím žádné vulgární fotografie. Pokud ode mě budete chtít akty, tak pouze vkusné. Pozice bývají poněkud náročnější. Fotím pouze ženské akty.
Boudoir (už dle názvu) je fotografování v nějakém zajímavém interieru (boudoir studiu nebo v hotelu, popřípadě i u vás doma, pokud k tomu bude vhodný prostor). Tyto fotografie mají působit svůdně, ale také trochu luxusně. Pro správný výsledný efekt opravdu velmi doporučuji vizážistku.

Kolik stojí focení?

Balíček "sexy" obsahuje 10 ks vyretušovaných fotografií v elektronické podobě.
Cena: 1 200,-
Každá další fotografie nad rámec balíčku 100,-.

© Simona Brumlová 2018